Współpraca DTK i CDN

Spółki podpisały umowę o wzajemnej promocji swoich produktów. Na każdym oferowanym w Polsce komputerze DTK będzie preinstalowane oprogramowanie do zarządzania firmą, stworzone przez krakowski CDN.

Każdy oferowany na polskim rynku komputer marki DTK będzie wyposażony w preinstalowane oprogramowanie CDN OPT!MA w wersji 60-dniowej. Firmy podpisały porozumienie o współpracy w zakresie wzajemnej promocji produktów. Klienci nabywający sprzęt DTK będą mogli bezpłatnie użytkować aplikacje CDN przez 2 miesiące z możliwością jego wydłużenia poprzez wykupienie licencji. OPT!MA 2.0 to działający w środowisku Windows, zintegrowany system do zarządzania firmą. W jego skład wchodzą moduły do obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac. Producent zapowiada uzupełnienie pakietu funkcją obsługi magazynu. Komercyjna premiera najnowszego produktu firmy odbyła się w maju br.

Większościowe udziały w krakowskiej spółce CDN posiada ComArch SA. Firma specjalizuje się w produkcji oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. CDN to jedna z pierwszych w Polsce firm, które zaoferowały usługi w modelu ASP. Od ubiegłego roku w ramach wspólnego projektu z ComArch Internet Ventures firma udostępnia przez Internet system CDN eOPT!MA. Obecnie zapewnia on obsługę pełnej księgowości. Użytkownicy mogą korzystać z Księgi Handlowej, modułu Kadry i Płace oraz Analizy.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200