Współpraca Computer Associates i BEA Systems

W ramach wspólnej inicjatywy producenci przedstawią rozwiązania do zarządzania plartformami e-biznes budowanymi w oparciu o serwery aplikacji J2EE.

Computer Associates (CA) poinformowała o rozpoczęciu współpracy z BEA Systems. Jej pierwszym owocem będzie oprogramowanie Unicenter Management przeznaczone do zarządzania platformą BEA WebLogic Server. Produkt BEA to platforma transakcyjna do obsługi e-biznesowych aplikacji budowanych na bazie technologii Java. Dzięki przedstawionemu przez CA oprogramowaniu, możliwe będzie centralne zarządzanie i kontrola nad funkcjonowaniem platformy, jej wydajnością i dostępnością aplikacji.

Unicenter Management to pierwszy z produktów jakie powstaną w ramach wspólnej inicjatywy Computer Associates i BEA Systems. Firmy zapowiadają, że wktótce przedstawią kolejne rozwiązania do zarządzania infrastrukturą systemów e-biznes działających w oparciu o serwery aplikacji dla środowiska Java 2 Enterprise Edition.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200