Wsparcie produkcji alkoholi i biopaliw

Należące do Grupy Bartimpex firmy Akwawit-Polmos i Wratislavia-Bio niebawem korzystać będą z oprogramowania ERP i narzędzi analitycznych SAP. Zintegrowane środowisko biznesowe ma pozwolić na podniesienie efektywności organizacji, a także pomóc w skonsolidowaniu działalności.

System SAP ERP obejmie kluczowe procesy biznesowe spółek - od zarządzania produkcją i kontrolą jakości, przez obsługę zamówień i zakupów, sprzedaż i gospodarkę magazynową, aż po finanse i kontroling. Docelowo z oprogramowania SAP ERP będzie korzystało ponad 100 użytkowników. Wdrożenie ma przede wszystkim usprawnić zarządzanie produkcją, sprzedażą i finansami, a także przygotować firmy do wdrożenia narzędzi klasy Business Intelligence. Rozwiązania analityczne będą na bieżąco wspierać działania zarządów firm.

Przedstawiciele Akwawit-Polmos i Wratislavia-Bio liczą na to, że oprogramowanie SAP BusinessObjects BI przyspieszy przygotowywanie raportów i ułatwi monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności. "Rozwiązania SAP pozwolą nam realizować strategię wzrostu na podstawie najbardziej aktualnych i precyzyjnych danych na temat biznesu, a jednocześnie postawi nasze spółki w jednym rzędzie z krajowymi liderami w obu branżach" - mówi Grzegorz Ślak, prezes spółek Akwawit-Polmos oraz Wratislavia-Bio.

Zobacz również:

  • Trendy i wyzwania dla przedsiębiorców w 2024 roku – ekspercka analiza Comarch
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200