Workshare: nowa wersja pakietu zarządzania dokumentami

Firma udostępniła Workshare Professional 5 - pakiet do kontroli dokumentów zintegrowany z Microsoft Office 2007 i Windows Vista, jak również z poprzednimi wersjami MS Office i MS Windows.

Workshare Professional 5 jest oprogramowaniem zabezpieczającym treść dokumentów, zarówno w zakresie przetwarzania wewnętrznego, jak i komunikacji z użytkownikami zewnętrznymi.

Workshare Professional 5 zapewnia zarządzanie obiegiem dokumentów przy współpracy z MS Office 2007 i wykorzystaniu możliwości Windows Vista. Pozwala też na tworzenie zabezpieczonych dokumentów PDF z wykorzystaniem reguł wewnętrznej politykę bezpieczeństwa. Reguły te mogą być stosowane przy tworzeniu PDF 'w locie' przez pocztę elektroniczną i portale, włącznie z szyfrowaniem kluczem 128-bitowym, oznaczaniem i zastrzeganiem.

Workshare integruje się m.in. z MS Outlook, SharePoint, Live Meeting i IBM Lotus Notes. Opcjonalne łączniki do systemów repozytoriów dokumentów obejmują SharePoint, EMC Documentum, Interwoven, Hummingbird, OpenText oraz IBM Score. Workshare Professional obsługuje także systemy terminalowe Citrix.

Firma Workshare jest dostawcą systemów klasy Secure Content Appliance, a jej reprezentantem w Polsce jest warszawska firma World IT Systems

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200