Woły robocze Canona

Canon wprowadził do sprzedaży dwa urządzenia przeznaczone dla dużych grup roboczych. Są to modele imageRUNNER C5870 i C6870 potrafiące drukować w trybie monochromatycznym odpowiednio 58 i 68 stron na minutę oraz do 15,5 str/min w kolorze.

W skład obu modeli wchodzi drukarka, skaner, kopiarka i faks. Producent chwali się, że dzięki specjalnemu oprogramowaniu administratorzy mogą w wygodny sposób zarządzać urządzeniami i ograniczać dostęp do kolorowych wydruków wyłącznie uprawnionym użytkownikom. Bardzo duży nacisk położono na bezpieczeństwo dokumentów, a wbudowany w sprzęt dysk twardy może być szyfrowany i regularnie czyszczony z ewentualnych pozostałości po plikach.

Woły robocze Canona

Canon iR C5870 (źródło: Canon)

Obydwa modele wyposażono ponadto w MEAP (Multifunctional Embedded Application Platform) - technologię, dzięki której możliwe jest rozszerzanie funkcjonalności urządzenia przy pomocy własnych apletów napisanych w Javie.

Zobacz również:

  • Nowe drukarki MFP Sharp - tanie i wydajne drukowanie dla MŚP

Inne parametry urządzeń:

- druk: 58 (model C5870) lub 68 (C6870) stron na minutę w trybie monochromatycznym, 15,5 str/min w kolorze, maksymalna rozdzielczość: 9600 x 600 dpi

- dwa procesory (666 MHz, 400 MHz)

- pamięć: 1 GB RAM-u, 80 GB dysku twardego

- standardowy pojemnik na 100 arkuszy + wbudowane kasety mieszczące 7700 stron papieru

- możliwość stworzenia 1000 profili użytkowników

- faks G3, książka adresowa mieszcząca 1800 numerów telefonów i e-maili

- opcjonalny dostęp do Internetu przy pomocy dotykowego panela LCD

- możliwość przekazywania dokumentów do innych urządzeń w przypadku dużego obciążenia.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200