Wola Info zmodernizuje system zarządzania infrastrukturą IT w firmie GAZ-SYSTEM

W ramach kontraktu warszawska spółka będzie odpowiadać za migrację systemu HP Asset-Center 4.2.1 do wersji 5.0. Konsultanci Woli Info będą również odpowiadać za wsparcie techniczne i serwis systemu. Wartości kontraktu nie ujawniono.

Należąca do Skarbu Państwa spółka GAZ-SYSTEM specjalizuje się w usługach związanych z przesyłem gazu ziemnego na terenie całego kraju. Unowocześnienie oprogramowania wspierającego zarządzanie majątkiem informatycznym spółki jest związane m.in. ze wzrostem znaczenia rozwiązań IT w spółce. GAZ-SYSTEM wykorzystuje m.in. rozwiązania telekonferencyjne.

W ramach podpisanego kontraktu Wola Info ma odpowiadać za wsparcie techniczne obecnie wykorzystywanego systemu oraz rozbudowę i unowocześnienie systemu zarządzania infrastrukturą IT spółki wraz z pełną opieką serwisową przez okres jednego roku. Zakończenie projektu zaplanowano na początek 2010 roku.

Czytaj też:

Fast 50: polskie firmy IT w czołówce

Qumak-Sekom stworzy Service Desk dla Straży Granicznej

Polycom zarabia coraz więcej na rozwiązaniach wizualnych

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200