Wirtualizacja aplikacji

Materiał promocyjny

Dwaj eksperci i pasjonaci technologii z IT Solution Factor - Mikołaj Wiśniak (Chief Technology Officer) oraz Emilian Wiznerowicz (Solutions Architect) przygotowali materiał wideo demonstrujący możliwości technologiczne narzędzia VMware Horizon, skupiając się na funkcjonalnościach oprogramowania umożliwiających wirtualizację aplikacji. VMware Horizon to nowoczesna platforma do szybkiego oraz bezpiecznego dostarczania wirtualnych desktopów i aplikacji. Unikalne zalety Horizon oraz najlepsze w swojej klasie technologie umożliwiają udostępnianie i sprawne zarządzanie wirtualnymi desktopami, aplikacjami, profilami użytkowników i polisami. Dzięki integracji z pozostałymi technologiami VMware, platforma Horizon zapewnia nowoczesne podejście do zarządzania desktopami i aplikacjami jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo w dostępie do zasobów firmowych. Warto przypomnieć, że VMware otrzymał czwarty rok z rzędu tytuł Lidera Magicznego Kwadrantu firmy Gartner® w kategorii Unified Endpoint Management.


Wirtualizacja aplikacji przynosi wiele korzyści, m.in. możliwość optymalizacji wykorzystania zasobów, równoległą pracę na kilku niezależnych systemach operacyjnych, uruchomienie wielu wersji tej samej aplikacji na jednym komputerze, zarządzanie jej cyklem życia.

Daje również możliwość korzystania z wybranych aplikacji na systemach operacyjnych, na których dane oprogramowanie nie jest możliwe do uruchomienia. W jaki sposób skutecznie wirtualizować aplikacje?

Zapraszamy do obejrzenia eksperckiego materiału!