Wielozadaniowy projektor Sony

Sony wprowadza nowy, uniwersalny, przenośny projektor LCD - VPL-DS100. Urządzenie dysponuje jasnością 1200 ANSI lumenów i rozdzielczością SVGA.

Wielozadaniowy projektor Sony

projektor Sony VPL-DS100

Projektor Sony waży 2,8 kg, a jego "sercem" są matryce TFT, które charakteryzują się przekątną 0,62" i rozdzielczością 800 x 600 pikseli.

Model ten ma wbudowaną, sterowaną elektrycznie osłonę obiektywu, która odsuwa się w momencie rozpoczęcia działania urządzenia oraz automatyczny układ regulacji wysokości, zapewniający natychmiastowe skorygowanie kąta nachylenia projektora za pomocą umieszczonego na nim przycisku lub za pośrednictwem pilota. Dla wielu osób ważne będzie zastosowanie przez producenta obiektywu o krótkim rzucie (Short Throw Lens), umożliwiającego wyświetlanie obrazu o przekątnej 80” (2 m) z odległości zalewie 2,3 m. Jeśli w pomieszczeniu jest dostatecznie dużo wolnego miejsca, projektor VPL-DS100 może wyświetlać obraz o rozmiarach (przekątna 150", czyli 3,8 m).

VPL-DS100 został wyposażony w szereg gniazd połączeniowych, m.in. wejścia sygnałów S-video, kompozyt i RGB. W zestawie znajdują się również: przewód sygnałowy z 15-stykowym złączem D-sub, pilot wielkości karty kredytowej i torba. Poziom głośności wentylatora jest względnie nieduży, ponieważ wynosi tylko 36 dB.

Cena urządzenia to ok 7500 zł.

Informacje:

http://www.sony.pl


TOP 200