WiFi od IBM na lotnisku w Warszawie

W ramach nowej kampanii wizerunkowej firmy IBM, na terenie lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie, firma udostępnia bezpłatny, bezprzewodowy Internet. O możliwości podłączenia się do sieci Wi-Fi informują specjalnie zaprojektowane standy reklamowe nawiązujące do idei Inteligentnych Miast.

Dzięki inicjatywie IBM Polska, osoby przebywające w zastrzeżonej i ogólnodostępnej części hali odlotów mogą połączyć się z bezprzewodowym Internetem, korzystając z otwartej sieci Wi-Fi. Kampania jest realizowana w ramach komunikacji idei Inteligentnego Miasta - modelu miasta przyszłości wdrażanego przez IBM w wielu metropoliach na świecie. Model ten obejmuje inteligentne systemy zarządzania wszystkimi najważniejszymi aspektami życia w mieście - m.in. ruchem ulicznym i bezpieczeństwem publicznym. Strefa bezpłatnego dostępu do Internetu podkreśla fakt, że miasta przyszłości to miejsca otwarte dla obywateli. Akcję wspierają specjalnie zaprojektowane standy z ekranami, na których prezentowane będą spoty dotyczące Inteligentnych Miast oraz komunikaty informujące o możliwości podłączenia się do sieci. Z bezprzewodowego Internetu od IBM na lotnisku można korzystać do końca grudnia br.

Zobacz również:

  • To narzędzie pozwala w maksymalnym stopniu wykorzystać moc komputera kwantowego
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200