Wejdź na Stefana!

Prezentowany już przez nas komunikator od Interii otrzymał nazwę "Stefan". Jego najnowsze testowe wydanie jest dostępne do pobrania z naszego serwisu. Jeżeli szukasz "mocnych wrażeń" możesz również poczytać historyjki z cyklu "Stefan Story".

Wejdź na Stefana!

Oto Stefan!

Użytkownicy odwiedzający stronęhttp://stefan.pl będą trafiać do rozbudowanego serwisu, w którym znajdą program instalacyjny nowego komunikatora Interia.pl, a także nowe animacje z cyklu "Stefan Story" i tapety z postacią Stefana. Niebawem zasoby serwisu wzbogacą się o interaktywną grę ze Stefanem w roli głównej, a użytkownicy komunikatora zostaną zaangażowani w tworzenie dalszych przygód postaci. Więcej o komunikatorze znajdziesz w materiale Komunikator - "dotleniony" młot na Gadu?

Program doczekał się aktualizacji do wersji 0.4.1.60. Rozbudowano w niej zbiór emotikonek, wprowadzono funkcję, dzięki której, po najechaniu na wpis na liście kontaktów wyświetla się mini-wizytówka danej osoby. Ponadto dodano opcję "nie odbieraj wiadomości od osób spoza listy", którą można zastosować oddzielnie do użytkowników korzystających z innych komunikatorów.

Niestety na razie Interia.pl odmawia podania informacji na temat liczby użytkowników nowego komunikatora.

Pobierz plik z naszego serwisu.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200