Websense: TRITON Enterprise - zintegrowane rozwiązanie bezpieczeństwa dla firm

Websense poszerza ofertę o TRITON Enterprise - nowe rozwiązanie bezpieczeństwa. Jest to zintegrowany produkt przeznaczony dla firm, który Websense reklamuje jako rozwiązanie typu "trzy w jednym", ponieważ chroni firmy przed utratą danych (funkcjonalność DLP) oraz zapewnia bezpieczeństwo poczty elektronicznej i WWW.

Websense zaprezentował platformę bezpieczeństwa TRITON w 2010 roku, a jej najnowsza wersja została oznaczona symbolem TRITON 7.6. Pakiet TRITON Enterprise zawiera wszystkie rozwiązania stosowane w ramach architektury TRITON.

Ochrona może być realizowana zarówno na poziomie chmury w modelu SaaS, jak i na poziomie infrastruktury klienta przy wykorzystaniu urządzeń V - Series czy X - Series.

Zobacz również:

  • Firmy zajmujące się AI podpisują nowe dobrowolne zobowiązania. Chodzi o bezpieczeństwo

Architektura pakietu TRITON Enterprise oferuje ujednolicone zarządzanie polityką bezpieczeństwa, obejmujące wszystkie obszary infrastruktury IT klienta. Integracji ochrony poczty i danych służy rozwiązanie TruContent (ujednolicona, inteligentna analiza i klasyfikacja treści przychodzących i wychodzących w czasie rzeczywistym). Za ujednolicenie zarządzania polityką bezpieczeństwa i raportowania odpowiedzialne jest rozwiązanie TruHybrid.

Dystrybutorem rozwiązania jest RRC Poland.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200