WebSphere Commerce będzie sprzedawany w modelu SaaS w Polsce

Firma Contium podpisała umowę z IBM Polska na oferowanie platformy do budowy rozwiązań e-commerce w modelu Software as a Service.

Klienci Contium będą mogli korzystać z platformy WebSphere Commerce do budowy rozwiązań e-commerce oraz dodatkowych usług dostosowania i hostingu bez konieczności ponoszenia nakładów inwestycyjnych na zakup licencji IBM. Firmy, które będą chciały korzystać z platformy będą wnosiły miesięczne opłaty uzależnione od obrotu w handlu elektronicznym.

Contium liczy, że ofertą zainteresują się firmy, które wyczerpały możliwości rozwoju e-biznesu w oparciu o swoje dotychczasowe systemy e-commerce, najczęściej bazujące na platformach open source lub dedykowanych rozwiązaniach dostarczanych na zamówienie oraz przedsiębiorstwa dopiero rozpoczynające sprzedaż kanałami elektronicznymi, niepewne co do sukcesu tego przedsięwzięcia.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200