WebShield dla małego biznesu

McAfee ASaP - oddział Network Associates - ma zamiar zaoferować w grudniu br. nową wersję systemu antywirusowego WebShield.

McAfee ASaP - oddział Network Associates - ma zamiar zaoferować w grudniu br. nową wersję systemu antywirusowego WebShield.

WebShield e250 jest adresowany do małych firm, które nie mogą sobie pozwolić na systemy z górnej półki, takie jak WebShield e500, kosztujący 10 000 USD. Cena e250 ma kształtować się w granicach 2-5 tys. USD, a produkt ma obsługiwać firmy z mniej niż tysiącem pracowwników, przy szybkości skanowania wiadomości do 30 000 na godzinę (e500 skanuje ich ponad 100 000).

Zobacz również:

  • Wirusy na Androida - popularne i niebezpieczne zagrożenia
  • W sklepie Google Play nie brakuje wirusów - zwłaszcza w przypadku aplikacji finansowych
  • Ten malware atakuje routery obsługujące środowiska SOHO

WebShield e250 jest kombinacją urządzenia sprzętowego i usługi, w ramach której McAfee ASaP instaluje urządzenie bramowe w siedzibie użytkownika, ale zarządza nim zdalnie. Urządzenie skanuje ruch HTTP, FTP, SMTP i POP3. WebShield e250 ma być dostępny w połowie grudnia.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200