Warner Bros Discovery rezygnuje z nazwy HBO

Popularna usługa streminsowa w Stanach Zjednoczonych zmieni nazwę z HBO Max na Max.

Warner Bros. Discovery - jeden z największych gigantów telewizyjnych na świecie przeprowadził rebranding# jednej ze swoich platform streamingowych.

Rebranding HBO Max staje się faktem
Źródło: hbo.com

Rebranding HBO Max staje się faktem

Źródło: hbo.com

HBO Max zostało przemianowane na Max. Nowa usługa streamingowa dostarczać będzie materiały dla wszystkich typów odbiorców. Stanie się hubem wszystkich programów emitowanych przez Warner Bros. Discovery. W usłudze znajdą się programy z HBO, Max Originals, WB Movies czy DC Universe.

Max oficjalnie zadebiutuje na rynku już w czerwcu. Pierwszym krajem, którego użytkownicy otrzymają dostęp do zmodyfikowanej wersji platformy streamingowej będą rodzime Stany Zjednoczone.

W momencie premiery Max wprowadzi nową subskrypcję Ultimate Ad-Free, która oferować będzie możliwość oglądania czterech streamów w tym samym czasie oraz pobranie do 100 materiałów offline. Portfolio zwiększy się 8 krotnie w porównaniu do aktualnego HBO Max. Nacisk położono również na jakość udostępnianych plików, które w przeważającej większości będą w rozdzielczość 4K UHD ze wsparciem dla HDR.

Koszt subskrypcji to 19,99 dolarów miesięcznie lub 199,99 dolarów za rok (16,66 dolara miesięcznie).

Użytkownicy posiadający kompatybilne urządzenia będą mogli skorzystać ze standardów Dolby Atmos oraz Dolby Vision, a także HDR 10.

Premiera nowej platformy streamingowej została zaplanowana na 7 czerwca 2023 roku. Aktualnie nie wiadomo czy i kiedy podobne zmiany trafią do innych krajów, w których wdrożono HBO Max.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200