WPA w urządzeniach Enterasys

Firma Enterasys Networks wprowadziła obsługę specyfikacji Wi-Fi Protected Access (WPA) w produktach rodziny Roam About.

WPA, opracowana przez Wireless Fidelity (Wi-Fi) Alliance, zastępuje specyfikację WEP (Wired Equivalent Privacy). Ma ona zapewnić zwiększony stopień ochrony danych i kontroli dostępu w sieciach bezprzewodowych.

Enterasys, członek Wi-Fi Alliance, zaimplementuje obsługę WPA w serii bezprzewodowych produktów LAN Enterasys RoomAbout. WPA zaprojektowano do pracy z produktami znajdującymi się obecnie na rynku, w związku z czym Enterasys zaoferuje uaktualnienia firmware i oprogramowania dla wybranych, istniejących produktów z linii Enterasys Roam About.

Zobacz również:

  • Wspólne standardy dla aplikacji audio
  • Firefox już bez FTP
  • Serwisy streamingowe na celowniku cyberprzestępców

Produkty z rodziny RoamAbout zapewniają łączność bezprzewodową w sieciach korporacyjnych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Bezprzewodowa platforma dostępu Enterasys RoamAbout R2 zapewnia obsługę urządzeń 802.11 o dwuportowej architekturze modularnej.

Więcej informacji na temat produktów z rodziny Enterasys RoamAbout można znaleźć pod adresemhttp://www.enterasys.com/wireless.

Enterasys Networks jest dostawcą infrastruktury komunikacyjnej dla instytucji i przedsiębiorstw.. Od października ubiegłego roku Enterasys jest udziałowcem wrocławskiej firmy JTT Computer SA.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200