W trosce o klienta

Soft-tronik w Polsce jest jedno-osobowa spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, reprezentu-jąca interesy firmy Soft-tronik Ostatnio jest też przed- amerykańskiej firmy PC MOS.

Soft-tronik w Polsce jest jedno-osobowa spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, reprezentu-jąca interesy firmy Soft-tronik Ostatnio jest też przed- amerykańskiej firmy PC MOS.

W różnych formach organiza-pąch polska firma Soft-tronik od 1985 roku. Powstała okresie kiedy w kraju interesowano się komputerami AP-Od początku dominacji komputerów personalnych IBM cała działalność Soft-tronika została przestawiona na ten sprzęt i całą gamę urządzeń peryferyjnych. Soft-tronik starał się prezento-wać możliwie bogaty asortyment sprzętu. To rynek decydował o tym co stawało się podstawowym standardem. Jeżeli chodzi o urządzenia peryferyjne, to Soft-tronik wiązał się zawsze z największymi firmami światowymi takimi, jak: MITSUBISHI Elektric, NEC, SEIKOSHA, HEWLETT PACKARD, NOVELL, rozprowadzano także niektóre produkty firmy Microsoft.

Spółka Soft-tronik bardzo dużą wagę przywiązywała zawsze do rozwoju działalności serwisowej. Wiąże się to ściśle ze specyfiką tej branży, dbałością o sprawność sprzętu i o zaspokajanie potrzeb klientów. Dewiza Soft-tronika to dopasowanie i zainstalowanie modułów sprzętu zgodnie z potrzebami ich przyszłego użytkownika.

W odpowiedzi na pytanie o nadzieje firmy prezes Soft-tronika stwierdził:

- Przede wszystkim liczymy na wejście w życie systemu prawnego chroniącego właścicieli oprogramowania. I co za tym idzie - na rozwój zastosowań komputerów w naszym kraju. Jesteśmy przygotowani na rosnące, duże wymagania klientów.

Zapytany o obawy, powiedział: - Najważniejszą sprawą dla spółek działających w naszym kraju jest stabilność systemów finansowych. Dziś największy sukces dla polskiej gospodarki to stabilność dolara.

Swoje szansę na przyszłość spółka Soft-tronik wiąże głównie z dobrym wyczuciem rynku wewnętrznego i ofertą potrzebnych mu aplikacji. Rosnącą pozycję na rynku i dalszy rozwój spółka opiera na dobrej znajomości specyfiki informatycznego rynku Polski i jej sąsiadów oraz na długoletniej obecności na tych rynkach.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200