W skrócie

Brok podpisał umowę z firmą Apcon na wdrożenie systemu ewidencji beczek do piwa typu KEG; jest to pilotażowe w Polsce wdrożenie takiego rozwiązania dla systemu SAP R/3. *** Firma C...

<B>Brok</B> podpisał umowę z firmą <B>Apcon</B> na wdrożenie systemu ewidencji beczek do piwa typu KEG; jest to pilotażowe w Polsce wdrożenie takiego rozwiązania dla systemu SAP R/3.

***

Firma <B>Cezar</B>, działająca dotychczas jako spółka cywilna, zmieniła formę prawną na spółkę akcyjną.

***

<B>BriNet ISDN Systems</B> otrzymała status autoryzowanego dystrybutora firmy <B>Tobit Software</B> w Polsce.

***

<B>Bera Systems</B> podpisała z <B>jBASE Software</B> z Wlk. Brytanii umowę na dystrybucję w Polsce systemu bazodanowego jBASE.

***

Niemiecki koncern medialny <B>Bertelsmann</B> uzyskał zgodę na przejęcie internetowego sklepu muzycznego <B>CDNow</B>. Wartość transakcji wyniesie ok. 152 mln USD.

***

<B>Inprise/Borland</B> przystosuje swoje narzędzia programistyczne pod kątem 64-bitowej wersji systemu Windows oraz Linux. Mają one umożliwić przedsiębiorstwom korzystającym z narzędzi 32-bitowych migrację aplikacji do nowych systemów jak również tworzenie nowych aplikacji na platformy 64-bitowe.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200