W skrócie

ComputerLand zmienił nazwę spółki zależnej GTI z Mielca na ComputerLand Mielec, w której posiada 100% udziałów. Mielecka spółka jest producentem zintegrowanego systemu zarządzania...

<B>ComputerLand</B> zmienił nazwę spółki zależnej <B>GTI</B> z Mielca na <B>ComputerLand Mielec</B>, w której posiada 100% udziałów. Mielecka spółka jest producentem zintegrowanego systemu zarządzania Promise S/4.

***

<B>Łódzki Zakład Energetyczny</B> (ŁZE) podpisał umowę z warszawską firmą <B>Lumena</B> na dostawę i wdrożenie systemu informatycznego SAP R/3 i bilingowego Jupiter firmy Telmax z Bydgoszczy. W ramach umowy Lumena dostarczy także pełną infrastrukturę komputerową i wykona sieć rozległą łączącą centralę zakładu z rejonami energetycznymi. Wartość kontraktu wynosi ok. 23 mln zł.

***

W Warszawie powstało <B>Centrum Szkolenia Techmex - Cisco Learning Partner</B>, którego otwarcie nastąpi 5 września br.

***

<B>Business Power Systems</B> (BPS) otworzył przedstawicielstwo w Wilnie (Litwa). Dyrektorem nowo otwartej spółki został Stanisław Lau, członek zarządu BPS.

***

<B>Hoop</B> podpisał umowę z <B>QAD Polska</B> na zakup i wdrożenie aplikacji MFG/PRO v. 9.0. Wartość transakcji wnosi 600 tys. USD. Kontrakt obejmuje także dostarczenie platformy sprzętowej IBM.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200