VoIP także w Dialogu

Wrocławski operator wprowadza połączenia z wykorzystaniem technologii VoIP. Nowa usługa pozwoli klientom firmy zaoszczędzić do 45% na połączeniach międzynarodowych i do 12% na rozmowach międzymiastowych.

Wrocławski operator wprowadza połączenia międzymiastowe i międzynarodowe z wykorzystaniem technologii VoIP. Usługa "Oszczędne Rozmowy Internetowe" zostanie uruchomiona 15 listopada br. Klienci Dialogu będą mogli zaoszczędność do 45 % za minutę rozmowy międzynarodowej i, zależnie od pory dnia, do 12 % za minutę rozmowy międzymiastowej.

Cena za minutę połączenia międzymiastowego w godzinach 8.00 - 18.00 wynosić będzie 35 gr netto (w dni wolne od pracy - 29 gr), a między 18.00 - 8.00 - 25 gr netto. Minuta połączenia z dowolnym krajem Europy Zachodniej niezależnie od dnia tygodnia i pory dnia kosztuje 99 gr netto. Wszystkie ceny są dwukrotnie wyższe w taryfie Atut. Decyzję o skorzystaniu z usługi abonent będzie podejmował każdorazowo przed połączeniem wybierając odpowiedni prefiks - dwa zera przed numerem kierunkowym (np. połączenie do Niemiec 00 - 0049, do Warszawy - 00 - 022). Abonent ponosi jedynie koszty połączeń zrealizowanych. Zarazem jednak, Dialog nie będzie uznawał reklamacji dotyczących gorszej jakości sygnału i ewentualnych zakłóceń rozmowy.

Zobacz również:

  • Google Meet stawia na większe możliwości streamingu
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200