Visual Studio 2005 jednak później

Microsoft po raz kolejny przesuwa termin ukazania się nowej wersji Visual Studio 2005. Druga wersja beta tego narzędzia ukaże się dopiero w kwietniu, a nie - jak zapowiadano wcześniej - do końca marca tego roku. Natomiast wersja finalna jest planowana na wrzesień.

Microsoft tłumaczy opóźnienie faktem, iż cały czas trwają intensywne prace nad produktem - jak poinformował Said Zahedani, dyrektor Developer Platform and Strategy Group niemieckiego oddziału firmy, na targach CeBIT. Premiera wersji finalnej Visual Studio 2005 jest planowana na konferencji Professional Developers we wrześniu, jednakże wszystko zależy od tego, jak będzie przyjęta druga wersja beta i termin ten może się jeszcze przesunąć na czwarty kwartał bieżącego roku.

Od pierwotnych planów, które zakładały ukazanie się nowej wersji Visual Studio w drugiej połowie 2004 roku, premiera narzędzia przeunęła się już o cały rok. W marcu zeszłego roku Microsoft oddalił tę datę do pierwszej połowy bieżącego roku, a ostatecznie wszyscy czekający na to nowe narzędzie powinni chyba się cieszyć, jeżeli gigantowi z Redmont uda się zdążyć przed końcem tego roku.

Zobacz również:

  • Apple Wunderlust - iPhone 15 i inne - relacja z premiery
  • Intel ujawnia specyfikację superkomputera Aurora

Strona domowa Visual Studio 2005 beta

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200