Visio 2002 przekazane do dystrybucji

Microsoft poinformował o zakończeniu prac nad nową wersją aplikacji do tworzenia schematów technicznych i diagramów. Nowy produkt cechować będzie możliwość sieciowej pracy grupowej nad projektami oraz wsparcie dla XML.

Gigant z Redmond poinformował o zakończeniu prac nad kolejną wersję oprogramowania do tworzenia schematów i diagramów. Visio 2002 przekazywane jest już do dystrybucji. Cena podstawowej wersji aplikacji wyniesie 199 USD natomiast bogatsza wersja Professional będzie kosztować ok. 499 USD.

Jak utrzymuje producent, w Visio 2002 znacząco uzupełniono paletę symboli i narzędzi graficznych. Aplikację wyposażono także w możliwość pracy grupowej nad danym projektem poprzez sieć lokalną lub Internet. Visio 2002 umożliwia także wymianę danych z innymi aplikacjami z wykorzystaniem XML. Wprowadzone funkcje są pierwszymi tak istotnymi zmianami jakich Microsoft dokonał samodzielnie w aplikacji po przejęciu firmy Visio w 1999r.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200