Veracomp wyróżniony tytułem Distributor Of The Year 1999 firmy D-Link

Krakowska firma Veracomp, autoryzowany dystrybutor firmy D-Link otrzymała nagrodę Distributor Of The Year 1999 za zajęcie wyróżniającej pozycji pod względem sprzedaży i jakości świadczonych usług dodanych.

<!-- grafika --><img src="/nws/gfx/nagroda.jpg" align="right" vspace="5" hspace="10"><!-- kgrafika -->

Firma wyróżniona tytułem Distributor Of The Year 1999 została doceniona przede wszystkim za wzrost sprzedaży produktów D-Link oraz znaczący wkład w budowanie wizerunku firmy na rynku polskim. D-Link wyróżnił dystrybutora również za usługi, które są nieodłączną częścią produktów D-Link. Należą do nich: konsulting informatyczny, wsparcie techniczne przed i po sprzedaży, rozbudowany marketing oraz edukacja.

Oprócz tytułu Distributor Of The Year 1999, Veracomp otrzymał nagrodę. Trofeum przyznane przez dostawcę to rzeźba słowackiego twórcy Petera Valacha.

Veracomp współpracuje z firmą D-Link od 1998 roku. Jest dystrybutorem zarówno zaawansowanych produktów sieciowych, jak i prostych rozwiązań dla małych sieci komputerowych z serii Net Easy by D-Link oraz multimedialnych produktów z interfejsem USB.

Veracomp

tel.: (12) 431 10 10

www.veracomp.com.pl


TOP 200