Veracomp uruchomił serwis Openshop

Serwis działa jako centrum informacyjne o rozwiązaniach dla e-biznesu oferowanych przez znanego niemieckiego producenta. Veracomp od lutego bieżącego roku jest jedynym dystrybutorem produktów Openshop Software w Polsce.

Veracomp SA uruchomił serwis internetowy dla partnerów handlowych i użytkowników rozwiązań e-biznesowych Openshop. Zawiera on informacje o produktach niemieckiej firmy, służy również jako centrum wsparcia technicznego. Na jego stronach znajdują się konkretne przykłady zastosowań systemów Openshop, istnieje też możliwość uruchamiania uproszczonych wersji demonstracyjnych gotowych sklepów online. Serwis udostępnia pełne specyfikacje produktów oraz informacje o szkoleniach z zakresu budowy internetowych platform B2C czy B2B, z wykorzystaniem narzędzi Openshop.

Veracomp jest jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy w Polsce. Openshop Software oferuje wiele narzędzi do budowy rozwiązań e-biznes. Sztandarowym produktem firmy jest platforma transakcyjna Openshop Business 2.

Zobacz również:

  • Klasyczne Google Sites będzie działać do początku grudnia
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200