Veracomp poszerza ofertę rozwiązań bezprzewodowych

Krakowski Veracomp będzie dystrybutorem urządzeń do bezprzewodowej transmisji danych firmy Ceragon Networks.

Krakowski Veracomp będzie dystrybutorem urządzeń do bezprzewodowej transmisji danych firmy Ceragon Networks. Producent ten oferuje rozwiązania do budowy radiolinii umożliwiających przesyłanie danych z prędkością od 45 Mb/s do 622 Mb/s. Jego oferta przeznaczona jest dla dostawców usług internetowych, firm telekomunikacyjnych oraz wielooddziałowych przedsiębiorstw. Zasięg zestawianych łączy radiowych wynosi 40 km. Urządzenia produkowane przez Ceragon Networks pracują w częstotliwościach 13, 23, 26 i 38 GHz. Uzupełnieniem zestawów radiowych jest oprogramowanie zarządzające transmisją (SNMP - CeraView), dla systemów Windows 95/98/2000/NT i UNIX.

Urządzenia Ceragon Networks to nie pierwsze w ofercie Veracompu rozwiązania do transmisji radiowych. Firma dystrybuuje podobne produkty 3Com, Alvarion (BreezeCOM), Avaya czy D-Link. Powstały w 1996 roku Ceragon Networks jest kapitałowo powiązany z firmą RAD.

Zobacz również:

  • Powstała przeglądarka dedykowana do obsługi kryptowalut
  • Trump tworzy własną sieć społecznościową
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200