Veracomp na Intertelecom 2002

Dostęp, usługi i bezpieczeństwo sieci telekomunikacyjnych mają być głównymi tematami ekspozycji i seminariów Veracomp na targach Intertelecom 2002.

Dostęp, usługi i bezpieczeństwo sieci telekomunikacyjnych - będą głównymi tematami ekspozycji i seminariów Veracomp na targach Intertelecom 2002.

W trakcie XIII Międzynarodowych Targów Łączności Intertelecom 2002, które odbędą się w dniach 5 – 8 marca 2002 roku w Łodzi, Veracomp przedstawi rozwiązania przeznaczone dla dostawców usług i aplikacji internetowych oraz operatorów telekomunikacyjnych.

Zobacz również:

Ekspozycja będzie skoncentrowana wokół trzech tematów: dostęp do sieci telekomunikacyjnych, nowe usługi oraz bezpieczeństwo i poufność transmisji danych w sieciach.

Zaprezentowane zostaną produkty firm: 3Com, Alvarion, Avaya, CacheFlow, Ceragon, CheckPoint, Computer Associates, F5 Networks, Systems, Lucent Technologies, Microsens, Nokia, OKI Systems. Ekspozycji towarzyszyć będzie cykl seminariów. Specjaliści firmy Veracomp będą wyjaśniać: jak stworzyć dobry system umożliwiający świadczenie usług internetowych i telekomunikacyjnych, jak rozwijać infrastrukturę, aby umożliwiała wprowadzanie nowych usług do oferty, jak zmniejszyć obciążenie sieci i przyspieszyć dostęp do usług w Internecie oraz jak zapewnić bezpieczeństwo sieci operatora telekomunikacyjnego i abonentów.

Więcej informacji:

http://www.veracomp.pl


TOP 200