Veeam przystępuje do programu partnerskiego NetApp Alliance

Veeam Software (dostawca rozwiązań zapewniających danym bezpieczeństwo) poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą NetApp. Celem tego partnerstwa jest stworzenie nowego rozwiązania do ochrony danych, które zapewni ciągłość biznesową.

W ramach współpracy Veeam zintegruje swoje rozwiązanie Backup & Replication z aplikacjami NetApp Snapshot, SnapMirror i SnapVault. Zawarta w oprogramowaniu Veeam funkcja Explorer for Storage Snapshots umożliwia przywracanie poszczególnych elementów z migawek NetApp Snapshot, SnapMirror i SnapVault.

Bezpośredni backup z migawek w pamięci masowej (rozwiązanie Backup & Replication) po zintegrowaniu z rozwiązaniem firmy NetApp zapewnia danym ochronę zgodnie z zasadą 3-2-1, poprzez natychmiastowe zapisanie jednej kopii zapasowej w SnapVault.

Zobacz również:

  • Ransomware zagraża ochronie zdrowia
  • Czy smartfony potrzebują oprogramowania antywirusowego

Opracowana przez Veeam funkcja Explorer for Storage Snapshots umożliwia przywracanie zarówno całych maszyn wirtualnych, jak i pojedynczych plików bezpośrednio z migawek w produkcyjnej pamięci masowej. Jest dostępna we wszystkich edycjach Veeam Backup & Replication, w tym wersji bezpłatnej, Free Edition.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200