VPN-1 UTM Edge z ADSL

Check Point poinformował o dostępności urządzenia VPN-1 UTM Edge z wbudowanym modemem ADSL. Rozwiązanie wspiera opcje potrzebne zdalnym oddziałom, konsolidując różne funkcje ochrony, modem ADSL, połączenia Wi-Fi oraz obsługę serwera wydruku.

VPN-1 UTM Edge z ADSL

Urządzenie wspiera standardy 802.1x (uwierzytelnianie użytkowników) i IPSEC VPN oraz opcję IPS (zapobieganie włamaniom). Najnowszy standardowy modem ADSL2+ ułatwia instalację poprzez skondensowanie wielu funkcjonalności w jednym urządzeniu, łącznie z obsługą najnowszego standardu ADSL2+ oraz standardów ADSL2, T.1413, G.DMT i G.Lite.

Uwierzytelnianie do serwera RADIUS na poziomie portów daje pewność, że użytkownicy sieci z filii nie stanowią zagrożenia. Administrator może za pomocą jednego urządzenia VPN-1 UTM Edge włączyć do czterech SSID (identyfikatorów WLAN), co umożliwia zapewnianie usług WLAN bazujących na stopniu zaufania do poszczególnych użytkowników, np. umożliwiając gościom dostęp wyłącznie do Internetu.

Zobacz również:

Ceny urządzenia VPN-1 UTM Edge zaczynają się od 600 USD. Autoryzowanymi dystrybutorami Check Point w Polsce są Clico oraz Veracomp.


TOP 200