Urządzenia HP - idealne rozwiązanie dla Windows 10

Materiał promocyjny Firmowe laptopy to urządzenia o szczególnym znaczeniu. Służą do pracy - a co za tym idzie, muszą być niezwykle wydajne zarówno pod względem podzespołów, jak i oprogramowania. Ponadto ze względu na przechowywane na nich dane firmowe, wymagają szczególnie zaawansowanych zabezpieczeń, przekraczających możliwości zwykłych programów antywirusowych. W odpowiedzi na te potrzeby, firma HP stworzyła serię EliteBook. Jej najnowsze modele sprawią, że można korzystać z wszelkich możliwości internetu bez najmniejszych obaw oraz w pełni wykorzystać możliwości dawane przez Windows 10.

Internet pełen zagrożeń

W obecnych czasach każde urządzenie podłączone do sieci jest narażone na atak cyberprzestępcy. Dotyczy to zwłaszcza maszyn firmowych, które są dla nich łakomym kąskiem ze względu na przechowywane na nich informacje oraz możliwość wykorzystania ich jako furtek do wewnętrznego systemu firmowego. Oczywiście każda firma zabezpiecza się programami i zestawami antywirusowymi. Ich skuteczność – w zależności od producenta – jest różna, zaś potencjalni włamywacze doskonale zdają sobie sprawę z większości stosowanych przez nich mechanizmów ochronnych, dlatego wykorzystują bardziej zaawansowane sposoby ataków, których nie obejmuje działanie antywirusów – na przykład włamanie do BIOS-u urządzenia. A w przypadku osób, które podróżują służbowo z laptopami i korzystają z nich podczas podróży, dochodzi jeszcze możliwość, że ktoś po prostu podejrzy to, co widać na ekranie.

Dlatego laptopy HP EliteBook mają własne zabezpieczenia, działające niezależnie od zainstalowanego systemu antywirusowego – i nie zakłócające w żaden sposób jego pracy. Daje to wzmocnioną ochronę, przekładającą na zwiększenie bezpieczeństwa środowiska pracy. Zabezpieczenia te to rozwiązania sprzętowe, do których zalicza się natychmiastowa ochrona przed podglądaniem zawartości ekranu dzięki opcjonalnemu, wbudowanemu filtrowi prywatyzującemu HP Sure View Gen2. Jest on szczególnie zalecany pracownikom mobilnym, działającym w różnych środowiskach. Jeśli zaś zdarzyła się nieprzyjemna sytuacji i laptop został skradziony lub zgubiony, można spać spokojnie dzięki możliwości ustawienia logowania za pomocą rozpoznawania twarzy oraz odcisków palców. Gwarantuje to stuprocentową pewność, że żadna osoba trzecia nie zyska dostępu do zawartości urządzenia. Co więcej - stworzona z uwzględnieniem innowacyjnych rozwiązań rodzina produktów HP Premium i wyprodukowanych z najwyższej jakości materiałów, wykracza poza oczekiwania w zakresie funkcji i możliwości!

HP gotowe na każdą sytuację

Eksperci z firmy HP doskonale zdają sobie sprawę, że czasem inwencja cyberprzestępców przerasta możliwości antywirusów i do systemu może przedostać się szkodnik, który nie tylko uszkodzi pliki i oprogramowanie, ale może również uderzyć w BIOS, czyniąc urządzenie niezdolnym do pracy. Dlatego wszystkie laptopy EliteBook mają innowacyjne rozwiązanie - samonaprawiające się zabezpieczenie sprzętowe HP Sure Start Gen4. Dzięki niemu nie trzeba obawiać się takich sytuacji -automatycznie przywraca bezpieczną kopię system BIOS. A jeśli sprzęt nie działa poprawnie z powodu uszkodzonych plików czy instalacji wadliwego oprogramowania, można skorzystać z wbudowanej funkcji HP SURE RECOVER – w szybki i bezpieczny sposób przywraca ostatni poprawny stanu komputera z obrazu w sieci.

Warto również podkreślić, że rozwiązania zastosowane w laptopach HP zwiększają ogólną skuteczność zabezpieczeń całej infrastruktury IT, dzięki czemu firma jest bardziej kompleksowo chroniona przed potencjalnymi zagrożeniami w wirtualnym świecie. Bezpieczny i zarządzalny komputer PC to mniejszy problem dla menedżera IT - Twoja firma może działać bez przerw 24/7.

Urządzenia HP - idealne rozwiązanie dla Windows 10

Wydajność połączona z elegancją

Laptopy HP EliteBook charakteryzuje nie tylko świetny dobór podzespołów, dających maksymalną wydajność i efektywność w pracy, ale także łatwość zarządzania i estetyczne wzornictwo. Wszystkie działają pod kontrolą stworzonego dla zastosowań biznesowych systemu Windows 10 Pro. Znajduje się w nim m.in. funkcja BitLocker, która umożliwia szyfrowanie dysków, co jeszcze bardzie chroni pliki przed dostępem do nich osób niepowołanych.

Urządzenia z rodziny HP EliteBook mają wbudowaną przesłona na obiektyw kamery - HP Privacy Camera. Dzięki temu można spokojne korzystać z Internetu, bez ryzyka, że włamywacz przejmie kamerę i będzie za jej pośrednictwem podglądać pracowników.

Podzespoły stosowane w poszczególnych modelach laptopów różnią się od siebie parametrami, jednak wszystkie łączy wysoka jakość, przekładająca na wydajność.

Urządzenia EliteBook 800 wyposażono w bardzo wydajny procesor Intel Core i7 vPro. Ten wyjątkowo smukły, precyzyjnie wykonany laptop biznesowy oferuje dwa typy obudowy do wyboru — tradycyjny laptop lub wersja konwertowalna 360˚. Pozwala to na jego optymalne przystosowanie do bieżących potrzeb. Opcjonalny, ultra jasny wyświetlacz, przystosowuje się do każdego oświetlenia, zapewniając optymalną widoczność niezależnie od miejsca pracy.

Laptopy z obracanym ekranem z rodziny EliteBook x360 top z kolei możliwość korzystania w jednym z czterech trybów pracy. Jest to najmniejszy na świecie laptop/tablet typu 2 w 1 dla firm. Jako laptop posłuży do pracy, w formie namiotu – do prezentacji, a gdy chcesz obejrzeć za jego pomocą multimedia – obraca się go ekranem do przodu. Konieczność pisania ręcznego lub rysowania? Zmieniasz EliteBook x360 w tablet – i gotowe.

Dzięki wydajnym podzespołom można wykonać każde zadanie, udostępniać treści i oddawać się rozrywce w wolnych chwilach. Jego zaletą jest bardzo pojemny akumulator z funkcją szybkiego ładowania – co umożliwia uzupełnienie nawet 50% pojemności w czasie ok. 30 minut. Wszystkie urządzenia z tej rodziny zostały wyposażone w wydajne procesory Intel Core, co zapewnia płynność pracy zarówno systemu operacyjnego, jak i zainstalowanych w nim aplikacji.

Inna warte uwagi urządzenia to seria EliteBook 1050 G5. Są to laptopy, cechujące się wysokim stopniem bezpieczeństwa i łatwością obsługi, a także zaawansowanymi funkcjami współpracy dla współczesnego profesjonalisty, który często podróżuje.

Postaw na jakość!

Laptopy biznesowe HP zostały stworzone przez profesjonalistów z myślą o profesjonalistach. Wieloletnie doświadczenie producenta pozwoliło na stworzenie urządzeń, dzięki którym praca jest wygodniejsza, efektywniejsza i bezpieczniejsza. Dlatego gdy szukasz laptopów dla swojej firmy, postaw na to co najlepsze – postaw na EliteBook firmy HP!

Urządzenia HP - idealne rozwiązanie dla Windows 10