Uruchomiono portal Interia.pl

Wczoraj (11 lutego) uruchomiono trzeci - po Onet.pl i Wirtualnej Polsce - polski portal internetowy. Powstał on przy współpracy radia RMF/FM i krakowskiego ComArchu.

Wczoraj (11 lutego) uruchomiono trzeci - po Onet.pl i Wirtualnej Polsce - polski portal internetowy. Powstał on przy współpracy radia RMF/FM i krakowskiego ComArchu. Jak twierdzą sami autorzy serwisu, jest to nadal wersja beta portalu.

Na Interii.pl znajdują się informacje przygotowywane przez dziennikarzy radia RMF/FM. Oprócz informacji biznesowych, a także wiadomości z kraju i ze świata stworzono kilka serwisów tematycznych (muzyka, film, sport, motoryzacja, turystyka, giełda i waluty). Użytkownicy portalu mają także dostęp do komunikatów spółek giełdowych publikowanych przez Emitenta.

Wkrótce na stronach Interii.pl znaleźć się ma wyszukiwarka stron internetowych. Użytkownicy portalu będą mogli także założyć własne strony WWW.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200