Uniwersalny przełącznik Allied Telesis

Allied Telesis wprowadził na rynek modułowy przełącznik Layer 3 o nazwie SwitchBlade x908. Urządzenie ma wysokość 3U i zawiera motor przełączania pakietów pracujący z szybkością 640 Gb/s.

W każdej jednostce (zawierającej osiem gniazd) można zamontować cztery różne moduły. Są to następujące moduły: AT-XEM-1XP (1 x 10GbE XFP XEM), AT-XEM-12S (12 x 1000X SFP XEM), AT-XEM-12T (12 x 10/100/1000T RJ-45 XEM) i AT-XEM-STK (2 x 15Gbps stacking module). Przełącznik wspiera szeroką gamę funkcjonalności (w tym QoS oraz PoE), dlatego może obsługiwać sieci eksploatowane zarówno przez małe i średnie firmy czy duże przedsiębiorstwa, jak i przez dostawców usług sieciowych.

Uniwersalny przełącznik Allied Telesis

SwitchBlade x908 obsługuje pakiety IPv6 oraz rozsyła je w trybie multicasting, co powoduje, że może z powodzeniem świadczyć usługi Triple Play. Możliwość obsługi interfejsów o wielu różnych przepustowościach powoduje, że produkt może grupować połączenia pracujące z mniejszą szybkością, ekspediując dalej pakiety przez połączenie np.10 Gb/s.

Zobacz również:

  • Apple po 16 latach może zmienić kultowy element iPhone'a
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200