Ultracienkie klawiatury z serii Phoenix firmy Gembird

Holenderska firma Gembird (dostawca akcesoriów komputerowych) poszerzyła ofertę o bezprzewodowe klawiatury typu slim z serii Phoenix. To ultra cienkie urządzenia przeznaczone przede wszystkim dla użytkowników komputerów mobilnych, które mogą również obsługiwać określone rodzaje telewizorów i przystawek smart TV.

KBS-P5-W-US

Połączenie bezprzewodowe umożliwia zdalne sterowanie tymi urządzeniami w odległości do 8 metrów. Klawiatury wyposażone są również w tryb oszczędzania energii. Klawiatura KB-P4-US dostępna jest w wersji multi-touchpadem.

Druga klawiatura (KBS-P5-W-US) występuje w zestawie z 4-przyciskową myszą optyczną slimline posiadającą przycisk zmiany poziomu DPI, dla osób preferujących tradycyjną mysz oraz korzystanie z klawiatury numerycznej. Produkty sprzedawane są w białej i czarnej wersji kolorystycznej.

Klawiatury dostępne są w ofercie dystrybutora - firmy Impakt. Sugerowana cena detaliczna zarówno wersji z touchpadem jak i w zestawie z myszą to 158 zł brutto.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200