Ułatwienia dla klientów korporacyjnych

ING Bank Śląski wprowadził udogodnienia w rozwiązaniach e-bankingowych dla klientów korporacyjnych.

Dzięki współpracy banku z firmą BCC firmy używające systemu finansowo-księgowego SAP mogą korzystać z bezpośredniej komunikacji online z systemem bankowości internetowej ING BusinessOnLine.

Klienci banku mogą bezpośrednio z poziomu systemu SAP pobierać wyciągi, raporty transakcyjne i rozliczenia z kontrahentami. Uzyskują dostęp do pełnych informacji o operacjach księgowych na kontach w ING Banku Śląskim i możliwość automatycznego pobierania plików zawierających dane analityczne dotyczące transakcji i płynności.

"Z systemu SAP korzysta duża część naszych klientów, zarówno największych korporacji, jak i średnich oraz mniejszych przedsiębiorstw. Współpraca z BCC i rozwiązanie EasyBanking pozwala zapewnić klientom jeszcze wyższy standard obsługi w zakresie bankowości elektronicznej" - mówi Adam Walendziewski, menedżer Wydziału Produktów Bankowości Elektronicznej w ING Banku Śląskim.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200