UNIZETO pomaga osobom niepełnosprawnym

Unizeto Technologies przekazało Fundacji Avalon moduł oprogramowania, który pozwoli na zautomatyzowanie wykorzystania podpisu elektronicznego CERTUM podczas obsługi rejestracji osób niepełnosprawnych.

Firma przekazała na rzecz fundacji bibliotekę programistyczną, która jest rozszerzeniem do używanego dotychczas przez organizację systemu CRM Microsoft Dynamics. Unizeto przekazało fundacji także podpis elektroniczny CERTUM. Fundacja Avalon oferuje pomoc osobom niepełnosprawnym, które zostały pozbawione sprawności fizycznej, lecz nadal chcą aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i być aktywnymi. Zapewnia osobom niepełnosprawnym fizycznie dostęp do całkowicie bezpłatnej i profesjonalnej rehabilitacji. Udziela pomocy w powrocie do zdrowia osobom po urazie kręgosłupa, osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym. Do tej pory wygenerowany dokument musiał zostać „ręcznie” zabezpieczony podpisem elektronicznym i wysłany przez przedstawiciela fundacji. Teraz proces rejestracji, zabezpieczenia i wysyłki dokumentów do osoby niepełnosprawnej będzie odbywał się automatycznie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200