"Twój pierwszy Mac"

Firma Apple IMC Poland, SAD poinformowała o rozpoczęciu promocyjnej sprzedaży komputerów iMac. Akcja skierowana jest do rodziców, chcących sprezentować swoim dzieciom pierwszy komputer.

Promocja obejmuje komputery iMac, wyposażone w procesor PowerPC G3 600 MHz, 128 MB RAM, 40 GB twardego dysku, kartę graficzną ATI RAGE 128 Ultra z 16MB pamięci SDRAM, wbudowany modem 56K, napęd CD-ROM, dwa porty FireWire (IEEE 1394), dwa porty USB oraz kartę sieciową Ethernet 10/100BASE-T. Cena komputera o takiej konfiguracji (poprzednio wynosząca 3149 zł netto) to teraz 2135 zł netto (bez myszy i klawiatury).

W cenę wliczone jest również następujące oprogramowanie: dwa systemy operacyjne Mac OS X i Mac OS 9, zintegrowany pakiet do prac biurowych AppleWorks (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, baza danych, moduły do edycji grafiki) oraz komplet oprogramowania do Internetu i multimediów, programy do muzyki, filmów i zdjęć: iTunes, iMovie, iPhoto, gry, oprogramowanie użytkowe i pakiet programistyczny.

Zobacz również:

Komputer w obniżonej cenie dostępny jest (do 31 maja lub do wyczerpania zapasów) jedynie w internetowym sklepie firmy oraz w salonach Apple w Warszawie i Wrocławiu.

Więcej informacji:

http://www.apple.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200