Twitter umożliwia pokazywanie zdjęć profilowych NFT

Twitter włączył nową funkcjonalność: sześciokątne zdjęcia profilowe NFT

Twitter umożliwia pokazywanie zdjęć profilowych NFT

Jeremy Bezanger /Unsplash

Wczoraj Twitter ogłosił uruchomienie narzędzia umożliwiającego użytkownikom pokazanie tokenów NFT jako ich fotografii profilowych.

Funkcja jest dostępna na iOS dla subskrybentów usługi Twitter Blue subskrypcji; pozwala podłączyć konta na Twitterze do portfeli kryptowalutowych, w których użytkownicy przechowują swoje NFT.

Zobacz również:

  • Twitter – Musk stawia warunek
  • Tokeny NFT wkraczają do kolejnej internetowej platformy
  • Meta uznana za zagrażającą porządkowi konstytucyjnemu Rosji - znamy uzasadnienie sądu

Twitter wyświetla zdjęcia profilowe NFT jako sześciokąty, aby odróżnić je od standardowych okręgów dostępnych dla innych użytkowników. Kliknięcie na fotografię rozwija listę szczegółów dotyczących NFT i jego własności.

W ubiegłym roku Twiiter dodał funkcjonalność wysyłania i odbierania Bitcoina.

Zwolennicy technologii "Web3", takich jak NFT, twierdzą, że decentralizują one własność w sieci, tworząc ścieżkę dla użytkowników do zarabiania pieniędzy na popularnych kreacjach, zamiast przynosić te korzyści głównie garstce platform technologicznych.

Krytycy odrzucają twierdzenia o decentralizacji, zauważając, że wiele z usług napędzających adopcję tych technologii - jak na przykład sześć portfeli kryptowalutowych wspieranych przez produkt NFT Twittera - jest wspieranych przez małą grupę inwestorów venture capital.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200