Twitter testuje nową szatę graficzną swojej desktopowej witryny

Twitter ujawnił kilka dni temu, że zaprojektował nową szatę graficzną swojej desktopowej witryny wyświetlanej przez przeglądarki i od jakiegoś czasu intensywnie testują ją.

Przeprojektowana witryna będzie oferować kilka nowości, między innymi możliwość pracy w trybie nocnym (night mode) czy pracy w trybie wykorzystującym minimalną ilość danych ( data-saving mode).

Przeprojektowana witryna uruchamiana w trybie przeglądarki na komputerach stacjonarnych przypadnie zapewne go gustu tym użytkownikom, którzy korzystają z tej popularnej usługi uruchamiając ją w przeglądarce na smartfonach. Jak nietrudno się domyśleć chodzi o to, że nowa desktopowa witryna wygląda i pracuje w podobny sposób.

Zobacz również:

  • WordPress 6.5 trafia na rynek. Oto 5 najważniejszych zmian
  • Udostępniono bezpłatne narzędzie, które wykrywa treści generowane przez AI
  • OpenAI prezentuje nowe API zapewniające dostęp do narzędzi ChatGPT

Oznacza to, że witryna została zaprojektowana zgodnie z wymaganiami stawianymi przed aplikacjami PWA (Progressive Web App). Aplikacje takie są uruchamiane jak zwykłe strony internetowe, ale stwarzają wrażenie jakby były natywnymi aplikacjami mobilnymi.

Poniżej można zobaczyć, jak wygląda desktopowa witryna Twittera wyświetlana przez przeglądarkę, pracująca w trybie nocnym (night mode).

Twitter testuje nową szatę graficzną swojej desktopowej witryny
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200