Twitter ponownie zalicza wpadkę

Serwis ma ponownie poważne problemy. Tysiące użytkowników na całym świecie zgłasza, że witryna nie odpowiada. Na brak dostępu do sieci narzekają również użytkownicy z Polski raportując, że przy próbie wejścia na stronę, komputer wyświetla komunikat o błędzie.

Twitter jak dotąd nie podał przyczyny awarii zapewniając jedynie, że pracuje cały czas nad jej usunięciem. Jak podaje Downdetector, pierwsze informacje o awarii zaczęły napływać już w południe czasu amerykańskiego. Twitter od razu potwierdził je pisząc, że niektóre części i funkcje serwisu mogą nie działać zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Podał też, że po kliknięciu adresu otwierającego serwis, pojawia się komunikat o błędzie “Your current API plan does not include access to this endpoint, please seehttps://developer.twitter.com/en/docs/twitter-api for more information”. Kliknięcie tego linku też nic daje i ekran jest pusty.

Tydzień temu Elon Musk zainicjował kolejną rundę zwolnień pracowników W opinii wielu analityków z powodu takich właśnie, niekiedy chaotycznych i nieprzemyślanych poczynań Elona Muska, Twitter nie jest należycie konserwowany, co może się przekładać na coraz częstsze awarie. Na razie należy się uzbroić się w cierpliwość i poczekać na uruchomienie serwisu i pojawienie się oficjalnego komunikatu, który wyjaśni co spowodowało tym razem awarię.

Zobacz również:

  • 5G - rozwój jeszcze przed nami, 6G - tuż tuż, za rogiem
  • Udostępniono bezpłatne narzędzie, które wykrywa treści generowane przez AI
  • Awaria Microsoft Teams - nie działa aplikacja i portal WWW
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200