Twitter obsłuży sam automatycznie dłuższe wpisy

Użytkownicy Twittera dobrze wiedzą, że umieszczanie na nim dłuższych wpisów nie jest łatwe, ponieważ cały tekst trzeba wtedy podzielić na mniejsze części zawierające maksymalnie 280 znaków, co jest oczywiście pracochłonne i zabiera sporo czasu. Dobra wiadomość jest tak, że wkrótce może się to zmienić.

Twitter pracuje bowiem nad rozwiązaniem, które podzieli automatycznie cały długi wpis - to znaczy taki, który zawiera więcej niż 280 znaków - na mniejsze wątki i następnie wyekspediuje całą treść do sieci.

To bardzo ułatwi życie użytkownikom tej usługi, którzy obecnie muszą utworzyć sobie roboczy wpis, podzielić go na mniejsze części i każdą z nich oddzielnie umieścić w sieci, klikając po drodze wielokrotnie różne przyciski, co może być bardzo irytujące, szczególnie wtedy gdy jest to dłuższy dokument.

Zobacz również:

  • 5G - rozwój jeszcze przed nami, 6G - tuż tuż, za rogiem
  • Udostępniono bezpłatne narzędzie, które wykrywa treści generowane przez AI
  • Twitter ponownie zwiększył limit dotyczący długości wpisów

Należy się więc uzbroić w cierpliwość, gdyż już wkrótce będzie to za nas robić opracowany przez Twitter automat. Informację o tym potwierdził sam Elon Musk, umieszczając na witrynie stosowny wpis na ten temat.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200