Trwa konkurs Infoshare dla start-upów IT

Jeszcze tylko do 15 marca start-upy mogą zgłaszać się do Infoshare Startup Contest. Łączna pula nagród w konkursie to 30 tysięcy euro w gotówce, ufundowane przez Prezydenta Miasta Gdańska. Zwycięzców poznamy podczas konferencji Infoshare w maju w Gdańsku.

Jak dotąd, w Infoshare Startup Contest udział wzięło ponad 4 tysiące startupów. Zwycięzcy otrzymają łącznie 30 tysięcy euro w gotówce i rozwiną skrzydła pod okiem InCredibles Sebastiana Kulczyka.

Tegoroczna edycja skierowana jest do startupów pozytywnego wpływu z różnych branż, w tym technologii, zrównoważonego rozwoju, edukacji i zdrowia, działających na rzecz dobra społecznego i środowiska. Najlepsze z nich zaprezentują się międzynarodowym funduszom VC i inwestorom związanym m.in. z Andreessen Horowitz, a także przedstawicielom największych globalnych korporacji. Co roku na Infoshare przyjeżdża ich około 200.

Zobacz również:

  • Nabór do nowej edycji programu akceleracyjnego StartSmart CEE
  • Polski startup wykorzystujący AI w medycynie wygrał Infoshare Startup Contest

Łączna pula nagród w konkursie to 30 tysięcy euro w gotówce, ufundowane przez Prezydenta Miasta Gdańska. Na półfinalistów czekają także Startup Passy, umożliwiające nieodpłatny udział w konferencji oraz dostęp do wszystkich scen i matchmakingu z inwestorami i klientami. Ponadto będą miały możliwość prezentacji rozwiązań w Startup Expo. Nagrodą dodatkową będzie udział wybranego startupu w programie mentoringowym InCredibles Sebastiana Kulczyka. Aplikować do konkursu można do 15 marca. Zwycięzców poznamy podczas Infoshare w maju.

Startup Contest organizowany jest w ramach Infoshare - największej w CEE konferencji łączącej biznes z nowymi technologiami. Tegoroczna edycja konferencji to aż 9 scen tematycznych, kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko 250 wystąpień, strefa Expo i 6 imprez towarzyszących, będących okazją do biznesowego networkingu.

Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej organizatora:https://infoshare.pl/conference/startup-contest/

Spośród 20 najlepszych startupów wyłonionych w półfinałach Startup Contest, zostanie wybrany jeden, który zostanie zaproszony do uczestnictwa w VII edycji InCredibles — programu mentoringowego dla młodych przedsiębiorców z wizją stworzonego przez Sebastiana Kulczyka. Do grona InCredibles należy już ponad 50 spółek, w tym m.in. SunRoof Technology, Infermedica, Therapify, a także FibriTech - uczestnicy Startup Contest z 2021 r. Program InCredibles to kilka miesięcy zindywidualizowanego, bezpłatnego wsparcia przez polskich i zagranicznych mentorów – uznanych founderów, inwestorów, doradców i specjalistów z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży i marketingu, strategii, komunikacji, finansowania oraz HR.

InfoshareInfoshare to największa konferencja technologiczna w regionie CEE, łącząca najnowsze rozwiązania technologiczne z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich są startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. W 2023 roku Infoshare odbędzie się w dniach 24-25 maja w gdańskim Amber Expo. Dwa dni konferencji to 9 tematycznych scen, kilkuset czołowych prelegentów, ponad 200 wystąpień, 6 imprez towarzyszących, które są okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń oraz Startup Contest każdego roku gromadzący setki startupów walczących o nagrody o łącznej kwocie 30 000 EUR.

W tegorocznej konferencji udział potwierdzili m.in inwestorzy, związani z Andreessen Horowitz, 10X Founders i Flashpoint VC czy 500 Emerging Europe. Spotkania z inwestorami i partnerami odbywać się będą za pośrednictwem dedykowanej aplikacji do matchmakingu. W 2022 roku odbyło się 1505 takich spotkań, a ponad 80% startupów obecnych na wydarzeniu deklaruje, że to właśnie na Infoshare spotkało potencjalnego inwestora i rozpoczęło rozmowy. Startupy będą także mogły zaprezentować swój projekt podczas wydarzenia w strefie Startup Expo oraz w specjalnej bazie, dostępnej dla inwestorów uczestniczących w konferencji.

Z kolei Incredibles to zainicjowany przez Sebastiana Kulczyka w 2017 r. wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu. Do programu zapraszani są wyłącznie finaliści konkursów organizowanych przez wybranych partnerów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200