Trend Micro prezentuje Deep Security 9

Firma Trend Micro wprowadza nową wersję platformy Deep Security. Rozwiązanie zapewnienia ochronę serwerów, aplikacji i danych w różnych środowiskach (fizycznych, wirtualnych oraz w chmurach) i jest przeznaczone dla dużych i małych przedsiębiorstw oraz dla usługodawców oferujących klientom infrastrukturę jako usługę (IaaS; Infrastructure-as-a-Service).

Rozwiązanie Deep Security 9 jest zgodne z VMware vSphere 5.1 oraz z vCloud Networking and Security (vCNS) i oferuje klientom VMware usługi ochrony przed niepożądanym dostępem, monitoring spójności i wirtualną naprawę błędów (patching). Oprogramowanie wykorzystuje zarówno strukturę agentową jak i bezagentową, co pozwala użytkownikom rozszerzać swoje działania z centrów danych i chmur prywatnych na chmury publiczne i hybrydowe.

Deep Security 9 integruje anti-malware, klasyfikacje treści w sieci pod względem reputacji, firewall, zapobieganie włamaniom, monitoring spójności i inspekcję rejestrów. Wykorzystując technologię Intel TPM/TXT, oprogramowanie jest również w stanie wykrywać wszystkie nieautoryzowane zmiany hiperwizora. Ponadto umożliwia użytkownikom uzyskanie zgodności z wieloma regulacjami takimi jak PCI DSS 2.0, HIPAA, NIST i SAS 70.

Zobacz również:

  • Jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych AI, ten chmurowy system nie ma sobie równych

Integracja z vCloud Director i z Amazon Web Services umożliwia organizacjom rozszerzenie bezpieczeństwa centrów danych na zadania wykonywane w VMware vCloud oraz w chmurach publicznych opartych na rozwiązaniach Amazon, wymuszając jednocześnie identyczne zasady organizacji w obu środowiskach za pomocą jednego panelu z wizualizacją szklanej tafli.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200