Toshiba z szerokim ekranem

Na polski rynek trafiają nowe notebooki Toshiby serii M 30 wyposażone w panoramiczne wyświetlacze LCD.

Komputery wyposażono w technologie Intel Centrino na którą składa się procesor Pentium M, chipset oraz karta sieci WiFi. Panoramiczny wyświetlacz „Wide View” o przekątnej 15,4” i proporcji obrazu 16x10 pracuje z rozdzielczością 1280x800 pikseli, co pozwala np. na wygodniejszą pracę z arkuszami kalkulacyjnymi, bądź pracę z wieloma oknami aplikacji.

Poza biurem panoramiczny monitor pozwala na cieszenie się projekcją obrazu DVD w pełnym wymiarze. Procesor taktowany z częstotliwością 1,4 GHz zużywa niewiele energii. Akumulatory komputera wystarczają na ok 4 godziny pracy.

Zobacz również:

Komputer wyposażono w dysk twardy 40GB oraz kartę graficzną NVidii z 32 MB pamięci DDR. Oprócz złącza dla karty sieciowe 10/100 Mbps, urządzenie posiada port Fire Wire oraz USB 2.0. na wyposażeniu znalazł się również wbudowany czytnik kart pamięci SD. Standardowo na komputerze instalowany jest system operacyjny Microsoft Windows XP PRO w wersji PL. Produkty objęte są 2-letnią gwarancją międzynarodową z możliwością rozszerzenia do 4 lat.

Dystrybutor:

http://www.techmex.com.pl