Tomasz Konik partnerem zarządzającym Deloitte Polska

Deloitte Polska przygotowuje się do zmiany na stanowisku partnera zarządzającego. Partnerzy polskiego oddziału firmy doradczej wybrali już następcę, który obejmie stanowisko szefa Deloitte w Polsce na początku czerwca 2020 roku.

Tomasz Konik partnerem zarządzającym Deloitte Polska

Tomasz Konik

Od 1 czerwca 2020 roku stanowisko partnera zarządzającego Deloitte Polska obejmie Tomasz Konik. W tej roli zastąpi Marka Metryckiego, który zarządzał firmą przez ostatnie 12 lat. Dotychczasowy szef polskiego oddziału Deloitte pozostanie w strukturach firmy, wspierając jej dalszy rozwój. W Deloitte rozpoczął się ponad półroczny proces przejściowy, który obejmuje stopniowe przekazywanie obowiązków nowemu partnerowi zarządzającemu.

Tomasz Konik jest związany z Deloitte od niemal 20 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w doradztwie podatkowym i prawnym, a ostatnio pełnił rolę wiceprezesa zarządu Deloitte odpowiedzialnego za obszar firmowych programów klienckich i branżowych oraz partnera w dziale konsultingu.

Zobacz również:

  • 37 polskich firm na liście najszybciej rozwijających się spółek technologicznych Deloitte

Jestem przekonany, że ogromne zaangażowanie, doświadczenie i spójna wizja dalszego rozwoju Deloitte, które posiada Tomasz, przyczynią się do umocnienia pozycji Deloitte, jako niekwestionowanego lidera na rynku usług profesjonalnych,

mówi Marek Metrycki, CEO Deloitte w Polsce.

Tomasz Konik jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz międzynarodowego programu MBA St. Gallen w Szwajcarii. Ukończył programy szkoleniowe w IMD w Lozannie, Harvard Business School w Bostonie i Said Business School w Oxfordzie. W 2015 r. zakończył studia AMP w IESE Business School Universidad de Navarra.

Jego pasje to koszykówka, bieganie długodystansowe oraz trekking w górach wysokich.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200