Tomasz Kiepek nowym CIO w TNT Express

Tomasz Kiepek objął stanowisko Kierownika Działu Informatyki firmy kurierskiej TNT Express Poland. Jest odpowiedzialny za wszystkie aspekty zarządzania infrastrukturą teleinformatyczną firmy.

Tomasz Kiepek nowym CIO w TNT Express
Tomasz Kiepek ma doświadczenie w pracy na wszystkich szczeblach IT w firmach międzynarodowych. Ostatnio pełnił funkcję zastępcy dyrektora generalnego HCL - polskiego oddziału globalnej spółki technologicznej. Wcześniej zajmował stanowiska menedżerskie w działach IT takich firm, jak Chevron oraz Landis & Gyr (grupa Siemens). Związany był również z Pepsi-Cola General Bottles oraz Agorą. Najdłużej, 13 lat, pracował w Chevronie (w tym dwa lata w centali firmy w Kalifornii). W dotychczasowej pracy odpowiadał za funkcjonowanie systemów informatycznych w ponad 20 krajach Europy, Azji i Afryki.

Nowy szef IT TNT jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Do jego zainteresowań należy programowanie mikrokontrolerów PIC (mikroprocesorów stosowanych m.in. w samochodach czy urządzeniach elektronicznych).

Zobacz również:

  • Nowa szefowa kanału partnerskiego w Hewlett Packard Enterprise Polska
  • Radosław Maćkiewicz nowym dyrektorem Centralnego Ośrodka Informatyki
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200