To już pewne: Samsung pokaże smartfon Galaxy S9 równo za miesiąc

Firma przerwała spekulacje i poinformowała, że premiera jej najnowszego urządzenia Galaxy (chodzi o smartfon Galaxy S9) odbędzie się 25. lutego podczas odbywających się w Barcelonie targów Mobile World Congress.

Samsung rozesłał już do dziennikarzy zaproszenie na to spotkanie, na którym widać dużą cyfrę 9. Co ona oznacza, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Firma umieściła na zaproszeniu nie bez powodów napis "The Camera. Reimagined".

To już pewne: Samsung pokaże smartfon Galaxy S9 równo za miesiąc

Oznacza to, że jej najnowszy smartfon oznaczony symbolem Galaxy S9 będzie się różnić od swoich poprzedników - w tym od urządzenia Galaxy S8 - głównie tym, że znajdzie się w nim udoskonalona, wykorzystująca najnowsze technologię kamera.

Zobacz również:

  • 5G to nowe możliwości dla telekomów
  • Sprzedaż Galaxy S22 spada - winne obniżanie wydajności GOS

Będą to między innymi takie, wprowadzone do tylnej kamery technologie, jak "super slow-mo" i "super speed". Szczególnie ciekawa jest ta pierwsza technologia (super slow-mo). Pozwala ona nagrywać obrazy z szybkością kilkuset klatek na sekundę co oznacza iż obrazy można odtwarzać w mocno spowolnionym trybie.

Smartfon ma też zawierać inną nowość - zaprojektowane przez firmę AGK specjalne głośniki stereo, które w opinii testujących to rozwiązanie osób odtwarzają dźwięki o tak dużej jakości, jakiej nie oferują dostępne obecnie na rynku smartfony.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200