Tlenofon taniej

Średnio cena rozmów przez Tlenofon spadnie o 37%. Zmniejszy się cena zarówno połączeń krajowych jak i zagranicznych. Nie stanieją jedynie koszty rozmów wykonywanych na telefony komórkowe w Polsce.

Jak nam powiedział Dariusz Kołtko, dyrektor działu promocji o2, wiosenne obniżki są skutkiem osiągnięcia przez usługę efektu skali - wynegocjonowania u dostawcy połączeń korzystniejszych cen ze względu na rosnący popyt na usługę.

Dzięki rosnącej ilości połączeń możemy zaoferować o wiele niższe ceny niż dotychczas - im większy ruch w danym kierunku, tym łatwiej nam wynegocjować korzystniejsze stawki. - tłumaczy Jacek Świderski z zarządu o2.pl. Staniały więc połączenia na telefony stacjonarne w Polsce i za granicą, oraz połączenia na telefony komórkowe za granicą. Połączenia na polskie komórki - ze względu na wciąż utrzymującą się wysoką stawkę operatorską - nie zmieniają się.

Tlenofon taniej

Nowe ceny połączeń przez Tlenofon

Jacek Świderski zapowiada - Przy założeniu utrzymania obecnego tempa wzrostu ilości połączeń, w kwietniu planujemy przeprowadzić kolejną obniżkę.

W rozmowie z Internet Standard jesienią ubiegłego roku Jacek Świderski powiedział, że ma nadzieję, że do końca przyszłego roku uda się pozyskać kilka tysięcy abonentów. Zainteresowanie telefonią internetową przerosło marzenia twórców. Obecnie z Tlenofonu korzysta aktywnie około 50 tys. użytkowników. Prognozy spółki zakładają pozyskanie do końca 2005 roku kolejnych 100 tys. abonentów.

Przypomnijmy, że o2.pl stał się pierwszym operatorem telefonii internetowej w Polsce, który umożliwił wykonywanie i przyjmowanie połączeń ze zwykłych numerów telefonów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200