Tivoli NetView dla małych i średnich przedsiębiorstw

Oprogramowanie do zarządzania siecią rozległą i sieciami lokalnymi Tivoli NetView 7.1 będzie dostępne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Polski oddział IBM rozpocznie sprzedaż licencji na najnowsz...

Oprogramowanie do zarządzania siecią rozległą i sieciami lokalnymi Tivoli NetView 7.1 będzie dostępne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Polski oddział IBM rozpocznie sprzedaż licencji na najnowszą wersję aplikacji do zarządzania środowiskiem informatycznym za równowartość 820 euro.

Dotychczas kwota, od której IBM Polska sprzedawał Tivoli NetView wynosiła 30 tys. euro. Tak zwane minimum zakupów na ten produkt zostało zniesione w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Obecnie cena licencji na aplikację zależy jedynie od liczby urządzeń znajdujących się w sieci danego klienta.

Zobacz również:

  • Jak zmieni się zarządzanie sprzętem Apple w macOS 13 (MDM) ?

Przedstawiciele IBM Polska są zdania, że ponad 30-krotne zmniejszenie progu zakupów Tivoli NetView, pozwoli koncernowi zaistnieć z tym produktem w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Spółka liczy na większą sprzedaż oprogramowania niż tylko kilka egzemplarzy w ciągu roku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200