Teta Biznes Partner w fabryce gwoździ

TETA zakończyła pierwsze wdrożenie swojego nowego pakietu TETA Biznes Partner – następcy rozwijanego od 14 lat oprogramowania MRP-II.

Pierwszym klientem nowego pakietu jest HERCO, producent gwoździ z Rawy Mazowieckiej. Realizacja projektu migracji trwała dwa miesiące i obejmowało wszystkie moduły pakietu, ponadto dokonane zostały na potrzeby firmy modyfikacje. "Nowa wersja aplikacji nie tylko działa znacznie szybciej, ale też ma znacznie bogatszą funkcjonalność. Bardzo ważna jest dla mnie bezproblemowa współpraca z pakietem Microsoft Office" - powiedział Paweł Fornalczyk, koordynujący prace wdrożeniowe ze strony HERCO.

Wcześniej pakiet TETA_C działał w HERCO od 2000 roku. Kiedy na początku 2003 roku pojawiła się unowocześniona wersja oprogramowania – TETA Biznes Partner - zarząd producenta gwoździ zdecydował się na up-grade. Projekt poprzedzono dwuetapowymi testami. Początkowo użytkownicy pracowali z aplikacją w specjalnie wydzielonym środowisku, następnie system sprawdzano na danych rzeczywistych.

Zobacz również:

HERCO pracuje na pakiecie TETA Biznes Partner od czerwca 2003 roku. W przyszłości firma zamierza przejść do wersji terminalowej pakietu, czyli do jego referencyjnego środowiska pracy.