Telewizory Philips z Ambilight - kup teraz, testuj przez miesiąc i... oddaj

Niedawno wszystkich zaskoczyła wiadomość, że Philips wycofuje się z produkcji telewizorów. Ale nie oznacza to (przynajmniej na razie), że przestaje je wspierać. Holenderska firma właśnie zaoferowała ciekawą promocję pt. Testuj przez 30 dni od zakupu.

Philips

Testuj przez 30 dni od zakupu

Promocja "Testuj przez 30 dni od zakupu" oznacza, że gdy teraz zakupimy telewizor Philips, możemy go testować przez miesiąc w naszym domu, a jeżeli nam się telewizor nie spodoba, to w ciągu 30 dni możemy go oddać do producenta i otrzymamy zwrot pieniędzy. Promocja dotyczy wybranych modeli Philips z serii 7000, 8000 i 9000.

- Dajemy Ci gwarancję zwrotu pieniędzy za kupiony telewizor, jeśli w ciągu 30 dni okaże się, że nie spełnia on Twoich oczekiwań i chciałbyś go oddać - tak napisał na swojej stronie Philips.

Zobacz również:

  • iPhone 15 najszybciej taniejącym smartfonem od Apple w historii

Na oficjalnej witrynie Philipsa znajdziemy formularz zwrotu telewizora.

Nie montuj na ścianie, jak zamierzasz zwrócić telewizor

Co więcej, promocja obejmuje również bezpłatny montaż na ścianie, ale wtedy w przypadku zwrotu, za montaż będziemy musieli jednak zwrócić pieniądze - to kwota wysokości 170 zł.

Oczywiście w razie zwrotu telewizor musi być sprawny i zapakowany w niezniszczone pudło. Oczywiście należy załączyć także paragon. Pieniądze zostaną zwrócone na konto bankowe w ciągu 30 dni. Z promocji można skorzystać do 30 czerwca 2011.

Telewizory Philips z Ambilight - kup teraz, testuj przez miesiąc i... oddaj

Telewizor Philips Ambilight

Warto sprawdzić telewizor Philipsa - zwłaszcza dla Ambilight

Philips wprowadza tak atrakcyjną promocję, gdyż chce upłynnić swoje dotychczasowe modele, zanim pojawią się te nowe, wyprodukowane w Chinach. Philips wycofuje się z produkcji telewizorów, a więc jeżeli zamierzaliśmy kupić telewizor (zwłaszcza ten holenderskiego producenta), to teraz jest ku temu świetna okazja. Warto skorzystać by przetestować telewizor Philipsa - może akurat będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom. Nic na tym nie tracimy, a możemy jedynie zyskać. Zwłaszcza że robiąca wrażenie funkcja Ambilight wbudowana jest tylko w telewizory Philipsa.

Źródło: Philips

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200