Telewizor Sony z wbudowanym Playstation 2

Firma Sony zaprezentowała dość ciekawe urządzenie. Jest nim niewielki telewizor LCD, w który wbudowano konsolę Playstation 2. Dużą zaletą tego sprzętu jest jego przystępna cena.

Zaprezentowana nowość to telewizor z linii Bravia. Oznaczono go symbolem KDL-22PX300 i jest to urządzenie mogące zainteresować wielbicieli elektronicznej rozrywki, szczególnie tych, którzy nie zdążyli nacieszyć się poprzednią generacją konsol. Odbiornik z 22-calowym ekranem pracuje w maksymalnej rozdzielczości 720p.

Urządzenie może się łączyć z Internetem i oferuje możliwość przeglądania materiałów filmowych z YouTube, Lovefilm i w BBC iPlayer. Telewizor posiada także cztery porty HDMI, jeden SCART, trzy wejścia USB, i wyjście VGA.

Zobacz również:

  • Antena DVB-T2 niezbędna do wysokiej jakości
  • IPS, OLED, mini-LED czy QLED - jaka matryca do pracy?

Najciekawsze jest w nim jednak to, że w jego podstawę wbudowano konsolę Playstation 2. Do telewizora dokładany jest oczywiście kontroler. Za nowy telewizor Sony trzeba zapłacić 199 funtów szterlingów. Ciekawe kiedy zobaczymy odbiornik z wbudowanym Playstation 3?

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200