Telefónica otwiera oddział w Polsce

Hiszpański koncern telekomunikacyjny rozszerza działalność na Europę. W dniu dzisiejszym poinformowano o otwarciu oddziałów w 15 krajach - m.in. w Polsce.

Wedle oficjalnych informacji nowe oddziały otwarto w krajach uznanych za strategiczne przez korporacyjnych klientów koncernu Telefónica. Ich otwarcie ma pomóc w obsłudze międzynarodowych korporacji. Oprócz Polski biura otwarto m.in. w Austrii, Belgii, Bułgarii, Francji, Grecji, Rumunii i na Węgrzech.

Równocześnie poinformowano o uruchomieniu internetowego kanału obsługi klientów korporacyjnych i planach rozbudowy infrastruktury teleinformatycznej. Inwestycje mają pozwolić m.in. na szybki rozwój oferty we wspomnianych krajach. W pierwszej kolejności uruchomione mają zostać usługi operatorskie związane z sieciami WAN, przewodowej i bezprzewodowej transmisji głosu oraz danych, a także usługi związane z zarządzaniem bezpieczeństwem teleinformatycznym.

Czytaj też:

Łódzki Dell może liczyć na pomoc publiczną

WiMAX nie poddaje się

Usługa PayByNet dla klientów Citi Handlowy

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200